Hakkımızda

Hakkımızda

Giza değişken ve zorlu koşullarda kompleks yapı projelerinin mimarlığını ve mühendisliğini yapmış, yönetmiş ve inşa etmiştir.Giza, iki ana kategori altında faaliyet göstermektedir: taahhüt ve mühendislik projeleri.

Giza Mimarlık; Genç ve dinamik teknik kadrosuyla sürekli gelişen ve kendini yenileyebilen bir mimarlık anlayışını benimsemektedir. Mimari tasarım konusunda, konumu, fiziki şartları, ihtiyaçları ve talepleri sınırlamalar ile ele alan ekip; insanı doğayı ve çevreyi göz önünde bulundurarak en uygun ve özgün fonksiyonel tasarımı ortaya koyabilmek amacıyla mimarlık özelinde yerini almıştır.

İşlevsel, sağlıklı ve estetik yapılar tasarlamayı hedefleyen, üretimde verimi arttıran ticari yapılar ve farbrika proje yapıları ile öne çıkmaktadır.

Giza Mimarlık bugüne dek tecrübeli ekibi ve çözüm ortakları ile birlikte yaklaşık 450.000 m2 ‘den fazla endüstriyel yapı, ofis, ticari yapı ve konut projesini başarı ile tamamlamıştır.

Giza İç Mimarlık; tasarımın ilk adımında bireylerin yaşam kalitesini ve konforunu amaçlayan mekanlar ve aynı zamanda insanların hayat bulacağı hikayelerini hayal etmektedir. Estetik ve işlevsel trendlerle buluşan ve konforlu mekanlar sunmak için çözüm üretir.

Müşterilerimiz & İş Ortaklarımız

Giza Mühendislik; üretimde verimi artıracak, üreticinin kaliteli ürünler üretmesine imkan sağlayacak ticari ve endüstriyel yapılarının üretilmesini hedefleyen, aynı zamanda sağlık ve güvenliği ön planda tutan, yapı inşaat faaliyetlerini yerine getirmektedir. 

NEW VIDEO PRESENTATION

2021 GİZA MİMARLIK SHOWREEL

Ekibimiz

Şantiye Ekibimiz